JAKÝ VYBRAT DOMOV?

Vlastní bydlení je jedním ze snů, který sní snad každý z nás. Všichni máme představu, jak by ideální domov měl vypadat. Starý mládenec touží po pohodlném 2+1, který se bude jednoduše udržovat a uklízet, a táta od rodiny by zase svým dětem rád dopřál samostatné pokojíčky a zahradu s pískovištěm a klouzačkou...

Společnost NOVA HAUS je schopna vyjít vstříc všem těm, kteří by rádi žili ve vlastním domě, a zároveň si váží svého času, který nebudou muset věnovat složité údržbě objektu. Výhodou dřevostavby je totiž jak možnost dokončení v řádu týdnů, tak i fakt, že i běžná péče o ni je velmi jednoduchá. Nespornou výhodou je pak také zařazení dřevostaveb do energetických tříd B nebo A, což jistě ocení všichni, kteří si přejí ušetřit co nejvíce finančních prostředků nq vytápění domu.

V nabídce od společnosti GSERVIS máme více než stovku typových domečků, domků a domů. Pak už stačí si jen promyslet, kolik místností budete potřebovat, jak velká obytná plocha je optimální pro vaši rodinu a promyslet si ideální dispozice. Věříme, že si vyberete. A pokud ne, můžeme vám s pomocí našeho architekta vyprojektovat dům přesně na míru, nebo váš projekt zděného domu jednoduše „přepočítat“ na dřevostavbu.

Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

 

Jsme NOVA HAUS. Vaše přímá cesta k novému domovu.

Ukázky vybraných naceněných domů a skeltů.

Sídlo společnosti a fakturační adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín
IČ: 29281695
DIČ: CZ29281695

Provozovna a poštovní adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Luční 1867
686 03 Staré Město
Tel.: 577 700 710
Mob.: 731 515 150
E-mail: info@novahaus.cz
Copyright © 2020 NOVAHAUS | Tvorba www stránek Machin.cz