Vazníky

      

VÝROBA A MONTÁŽ DŘEVĚNÝCH PŘÍHRADOVÝCH KONSTRUKCÍ

Střešní konstrukce z dřevěných příhradových vazníků jsou používány na realizaci zastřešení objektů hal, dílen, průmyslových a administrativních budov, sportovních staveb, panelových nástaveb, rodinných domů a na rekonstrukce střešních objektů všeho druhu.

KVALITA

Střešní konstrukce z dřevěných příhradových vazníků se vyznačují tím, že pro spoje ve styčnících jsou používány styčníkové desky s prolisovanými hroty. Ty zaručují kvalitní spoj a prefabrikaci výroby s vysokou přesností v krátkém čase.

OCHRANA DŘEVA

Dřevo je chráněno proti houbám, plísním a škůdcům impregnačními roztoky. Životnost těchto konstrukcí je shodná se životností stavby.

KOMPLEXNOST

Rozsah dodávky je předem dán uzavřenou smlouvou o dílo. Kromě dodávky a montáže dřevěných příhradových konstrukcí zajistíme provedení kompletního střešního pláště, včetně pokrývačských a klempířských prací.

CERTIFIKACE

Výroba dřevěných příhradových konstrukcí je certifikována systémem řízení výroby a je v souladu se směrnicí 93/68/EHS Rady Evropských společenství.

CENA

Cenové nabídky těchto konstrukcí, včetně ceny montážních prací, zpracováváme bezplatně a jsou určeny tvarem konstrukce, její nosností a klimatickým pásmem.

Vazníky

Sídlo společnosti a fakturační adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín
IČ: 29281695
DIČ: CZ29281695

Provozovna a poštovní adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Luční 1867
686 03 Staré Město
Tel.: 577 700 710
Mob.: 731 515 150
E-mail: info@novahaus.cz
Copyright © 2020 NOVAHAUS | Tvorba www stránek Machin.cz