O nás

Dřevo má duši. A my v NOVA HAUS to víme.

CO DĚLÁME

Společnost NOVA HAUS se specializuje na dřevostavby a výrobu dřevěných příhradových vazníků technologií Gang-Nail, což je spojování zalisováním styčníkových desek ve spojích jednotlivých prvků příhradové konstrukce.

"PODÍVEJTE SE V SEKCI GALERIE NA UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE"

ZÁKLAD DŘEVOSTAVBY - SKELETY

Naší novinkou je skelet dřevostavby připravený k dalšímu dokončení, kdy jsme do tří dnů schopni postavit a předat vám základ vašeho domu. Na výběr máte ze stovek typových domků, naším partnerem je dodavatel projektů rodinných domů G-SERVIS.

ZPRACUJEME I VÁŠ VLASTNÍ PROJEKT

Můžete si od nás nechat vyprojektovat svůj dům snů, a nebo přijít s vlastním projektem jakéhokoliv domu, který dokážeme přepracovat na dřevostavbu. Jsme schopni dodat vám pouze skelet dřevostavby, ale pokud si to budete přát, vymyslíme a zařídíme váš domov do poslední zásuvky v kuchyni či koupelně.

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE 

Jsme výrobci dřevěných příhradových vazníků (střešní konstrukce) a veškerých dřevěných nosných konstrukčních prvků (obvodové skelety, stěny, stropní konstrukce), které se v rámci dřevostaveb realizují. Zdarma Vaši střechu či dřevostavbu dle zadání navrhneme autorizovanou osobou, předložíme dokumentaci, statické výpočty, cenovou nabídku. Pokud se vám vše bude zamlouvat, zrealizujeme pro Vás dílo do etapy, kterou si zvolíte, tzn. výroba s dopravou na místo, montáž a ve finále včetně veškerého příslušenství až na klíč. Vyrábíme prefabrikovaně (v hale) a to znamená rychle, přesně, levně.

KDE NÁS NAJDETE

Výrobní halu NOVA HAUS najdete ve Starém Městě, tady probíhá prefabrikovaná výroba skeletů a příhradových vazníků. Odtud vyrážíme montovat naše "stavebnice" do světa.

PRO ZAHRADU 

Nezapomínáme ani na zahradu. Vyrábíme propracované dřevostavby i v menším měřítku a to v podobě zahradních domečků pro děti na hraní nebo s využitím pro zahradní nářadí.

KOMPLETNÍ REALIZACE

Vytvořením projektu a stavbou samotného domu to ale nekončí. Jsme schopni pomoci vám zajistit a zrealizovat veškeré následné práce, které se stavbou souvisí tak, abyste náš servis mohli považovat za kompletní a stoprocentní.

Obraťte se na nás s jakýkoliv svým projektem, snem nebo představou o ideálním bydlení, provozovně nebo multifunkčním domě. Společně jistě najdeme řešení, jak vaše představy realizovat.

 

Jsme NOVA HAUS. Vaše přímá cesta k novému domovu.

Sídlo společnosti a fakturační adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín
IČ: 29281695
DIČ: CZ29281695

Provozovna a poštovní adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Luční 1867
686 03 Staré Město
Tel.: 577 700 710
Mob.: 731 515 150
E-mail: info@novahaus.cz
Copyright © 2020 NOVAHAUS | Tvorba www stránek Machin.cz