Dům za cenu bytu? S NOVA HAUS to jde.

Můžete rok či dva stavět dům, obrátit v ruce každou cihlu, a pak jej další měsíce vybavovat a dokončovat. Nebo máte možnost oslovit společnost NOVA HAUS a doslova do několika týdnů bydlet v novém, energeticky úsporném domě za cenu bytu ve středně velkém městě. Právě nyní totiž přichází s unikátní novinkou – skeletem dřevostavby. „V dřevostavbách je budoucnost,“ říká jediný majitel a jednatel společnosti NOVA HAUS Radek Bednařík. Díky jeho firmě stojí podobné domy a provozovny po celé republice.

V České republice a speciálně na Moravě existuje spousta šikovných kutilů, kteří jsou schopni postavit si dům doslova vlastníma rukama. Nebo mají mnoho kamarádů a známých, kteří poradí a pomůžou. A především pro ně nyní přišla společnost NOVA HAUS s novinkou, která výrazně ušetří jejich čas, energii a v neposlední řadě i finanční prostředky.

Od projektu až po kuchyň

„V regionu Moravy jsme první a jediní, kteří jsou schopní ve vlastní výrobě komplet vytvořit a nabídnout skelet dřevostavby připravený k dokončení, přivézt jej na stavební pozemek a za tři dny tuto základní stavbu předat. A co bude dál, zda se rozhodne nový majitel pokračovat svépomocí, nebo ve spolupráci s námi, záleží jen na něm,“ vysvětluje Radek Bednařík, který má se stavařinou mnohaleté zkušenosti.

Firma NOVA HAUS může ve chvíli dodání skeletu se svou pomocí skončit, nebo být i nadále partnerem, který bude psát historii vašeho nového domova. „Máme zkušenosti s tím, že naši klienti si přejí kompletní servis. Jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci, hrubou stavbu i následné práce až po vybavení kuchyně či koupeny. Nic z toho není problém. Rozumíme ale tomu, že každý chce ušetřit a dokáže si spoustu práce zajistit sám. Právě proto je tady naše novinka, skelet dřevostavby,“ dodává Radek Bednařík.

Dřevostavby vedou. Chytří vědí proč

Novinka společnosti NOVA HAUS nabízí komfort bydlení ve vlastním domě za cenu bytu ve městě. Na výběr máte ze stovky typových domů, pokud by vám přesto žádný nevyhovoval, můžete si nechat vyprojektovat vlastní bydlení snů. „Například pozemek vás může stát do půl milionu korun, dům o 130 m² se střechou do milionu při dostavbě svépomocí. Vybavení už pak závisí pouze na všem vkusu, preferencích a finančních možnostech,“ říká Bednařík.

Rozmach dřevostaveb, který lze zaznamenat v posledních letech, má své opodstatnění. Kromě nepopiratelné časové i finanční výhodnosti při stavbě samotné je hlavním esem energetická úspora. „Zděný dům, i když novostavba, bude při nejlepším zařazen do energetické třídy C. Zato dřevostavba vám především na vytápění ročně ušetří na hezkou dovolenou, za pár let na luxusní auto nebo studia pro děti. V severských zemích jsou dřevostavby trendem, který se bude čím dál více uplatňovat i u nás,“ je přesvědčený Radek Bednařík.

NOVA HAUS vás v tom nenechá

Nemusíte být vystudovaným stavařem, abyste se mohli bez obav pustit do budování vlastní dřevostavby. NOVA HAUS vám ke své novince nabízí další neocenitelnou službu. „I když samotný skelet novostavby postavíme do tří dnů, dle dohody k vám na stavbu bude docházet zkušený technik. Ten dohlédne na to, aby vše bylo tak, jak má - zkontroluje statiku, izolaci, správné usazení hliníkových fólií, rošty, vnitřní konstrukce, sádrokartony a všechno ostatní, co zajistí, že váš nový domov bude dokončen bez chyb,“ zdůrazňuje Radek Bednařík.

Společnost NOVA HAUS se zabývá výrobou a montáží dřevostaveb od poloviny roku 2011, všichni její odborníci ale mají s tímto oborem mnohaleté zkušenosti. S jejich prací se můžete setkat po celé republice. Kromě domů a obchodních provozoven se společnost zabývá výrobou příhradových vazníků, nebojí se ani mostů a dalších složitých a náročných staveb. „Na druhém konci spektra našeho zájmu stojí ale například i zahradní domečky pro děti nebo ptačí budky,“ uzavírá s úsměvem Radek Bednařík.

Jsme odborníci a uděláme pro vás vše, co bude v našich silách.

www.novahaus.cz

Sídlo společnosti a fakturační adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín
IČ: 29281695
DIČ: CZ29281695

Provozovna a poštovní adresa

NOVA HAUS, s.r.o.
Luční 1867
686 03 Staré Město
Tel.: 577 700 710
Mob.: 731 515 150
E-mail: info@novahaus.cz
Copyright © 2020 NOVAHAUS | Tvorba www stránek Machin.cz